گارانتی محصولات بوش کاران،توسط شرکت کاران انجام شده که برای محصولات بزرگ 36 ماه ضمانت با ده سال خدمات پس از فروش و برای محصولات کوچک 18ماه و با 3 سال خدمات پس از فروش میباشد که همه جوره پاسخگوی مشتری هستند.

بوش تمام محصولاتی که شما برای تجهیز خانه و آشپزخانه تان لازم دارید را دارد از یخچال و اجاق گاز گرفته تا کتری و توستر.اکثر محصولات بوش آلمانی بوده و باقی آنها تحت لیسانس آلمان و مونتاژ بقیه کشور ها میباشند.

تمامی محصولاتی که وارد کشورمان میشوند مهر گارانتی دارند و هر قطعه فنی که احتمال خرابی داشته باشد توسط شرکت گارانتی کننده کاران سرویس تامین میشود.آسیب های وارد شده ،ترک های شیشه،قطعات تزئینی و یا شکستنی،خراشیدگی بدنه یا کابین دستگاه به هیچ عنوان مشمول ضمانت نمیباشند.

بسته به دسته بندی محصولات هر سری از محصولات بوش نمایانگر بخشی از ویژگی های ظاهری و فنی بوده و محصولات را از نظر قیمتی طبقه بندی میکنند.

تفاوت آنها علاوه بر ظاهر در قابلیت ها ،ظرفیت،میزان مصرف،تعداد سبد ها و نوع دیسپنسر است.

تفات آنها علاوه بر ظاهر در قابلیت ها ،برنامه های شست و شو ، میزان مصرف،دور موتور و ظرفیت است.

به عقیده کارشناسان ما مهمتری ویژگی که ظرفشویی ها و یا لباسشویی ها را متمایز میسازند در ظرفیت ،برنامه های شست و شو وقابلیت های آن ها میباشد.

کمپرسور در جاروبرقی از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری کرده و قدرت مکش را نسبت به سطوح شما تنظیم میکند.

به علت X-LARGE بودن پاکت ها هرکدام حداکثر تا سه ماه کارائی دارند.

عمده تفاوت در میزان مصرف و ظرفیت است.مصرف آب برای شست وشو محصولات ترک بیشتر بوده و تحت لیسانس آلمان هستند و ترکیه مونتاژ میشوند.

فر کامپکت جزئ محصولات بوش میباشد که به دلیل جاگیر بودن فر و ماکرویو به صورت جداگانه هردو کالا در یک محصول طراحی شده اند و دارای برنامه های پخت متنوع میباشند.

خیر.دفترچه راهنمای فارسی ندارند اما کارشناسان ما و کاران سرویس همه روزه در هر ساعات پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

این سوال بیشتر مربوط به جاروبرقی های کمپرسی است به عنوان مثال توان اسمی که همان توان نوشته شده روی دستگاه است600وات بوده و اما قابلیت ایجاد توان واقعی حتی تا 2400وات را دارد.

تمام محصولات فروشگاه ما دارای 7روز ضمانت اصالت کالا بوده و ضمانت اصلی هستند باهمه این ها نکاتی هست که به شما کمک میکند محصولات غیر اصل بوش را از اصلی تشخیص دهید .که در بخش مقالات سایت و صفحه رسمی اینستاگرام بوش کاران برای مطالعه موجود است.

به علت کمتر بودن هزینه های خط تولید برخی از محصولات بوش با قطعات اصلی و اروپایی در چین مونتاژ میشوند اما دلیل بر غیر اصل بودن آنها نیست.

آب مرکبات گیری بوش برای مرکبات آبدار و صرفا میوه های قابل آب گیری آسان استفاده میشوند اما آبمیوه گیری ها از لحاظ موتور و ظاهر قویتر نسبت به آب مرکبات گیری میباشد که تقریبا همه نوع میوه را آب گیری کرده و دارای پالپ میوه میباشد.عصاره گیر های بوش کمی از آب مرکبات گیری و آب میوه گیری عملکرد جدا گانه و خاصی را دارد که آب میوه ها را غلیظ تر فراوری میدهد و دارای پالپ و قطعات میوه نمیباشد اما از طرفی مهمترین کار عصاره گیر این میباشد که فیبر میوه را از بین نمیبرد.

انتقال حرارت در مایکروویو به صورت اشعه ایی بوده در صورتی که انتقال حرارت در مایکروویو از نوع جابه جایی است .کاربرد مایکروویو ها بیشتر در گرم کردن غذا در مدت کوتاه بوده در حالی که ماکروفر ها در پخت ،گریل، و انواع دیگر کاربرد دارند.علاوه برآن مایکروویو ها قابلیت تنظیم دما ندارند.

کارائی اصلی ماشین آشپزخانه بر پایه همزن اما غذا ساز عملکردی بر پایه مخلوط کن دارد.

از آنجایی که محصولات بوش بسیار حساس هستند نباید از هر قرص یا شوینده ایی استفاده کرد. پیشنهاد ما استفاده از محصولات با کیفیت مانند Finish و Fairy میباشند که در پک های متنوع یا به صورت تکی درسایت ما برای خرید موجود هستند.

قهوه ساز فقط برای تهیه قهوه و در همه غلظت ها میباشد و قابلیت تهیه مشتقات قهوه از جمله کاپوچینو،لاته و ماکیاتو و ...را ندارد.به دلیل اینکه اسپرسو ساز ها دارای پیچر جداگانه ایی برای به عمل آوردن شیر دارند که سبب میشوند تمام مشقات قهوه را دستگاه آماده سازی و درست کند .از طرفی قهوه ساز ها آسیاب ندارند و برای قهوه های پودری استفاده میشوند.

هزینه ارسال به تمامی نقاط کشور برای سفارشات بالای 500هزار تومان رایگان بوده و از طریق پست ،تیپاکس و باربری و ...برای شهرستان ها ارسال میشوند.

نحوه پرداخت در تهران درب منزل بوده و برای شهرستان به دلیل نداشتن انبار هزینه محصولات قبل از ارسال کالا دریافت میشود.

شما میتوانید پس از ثبت نام ،آدرس و مشخصات سبد کالای خود را تکمیل کرده و در نهایت نحوه پرداخت را تعیین کنید.

بوش کاران بیش از دو سال است که مشغول به کار بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد. تمامی پرداخت ها در تهران درب منزل پس از تحویل و بازدید کالا انجام میشود.ضمنا شما از ما 7روز ضمانت اصالت کالا ،مهلت تست و مرجوعی در کنار گارانتی اصلی دستگاه دریافت میکنید. تمامی شماره های شرکت و آدرس ما در سایت و فاکتور های مهرداری که تحویل مشتریان داده میشود ثبت شده است.

 
% تخفیف های ویژه امروز
لباسشویی WAV28KH0GC
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
فر توکار HBF534EB0Q
۱۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
لباسشویی WAJ2017GC
۱۰,۸۵۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۸۵۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
همزن برقی MFQ4040
۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
جاروشارژی BBH32551
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
عصاره گیر MESM500W
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
لباسشویی WAW3256XGC
۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
جاروبرقی BGL82294IR
۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان
۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >
جاروبرقی BGL8PRO5IR
۶,۴۹۰,۰۰۰ تومان
۶,۴۹۰,۰۰۰ تومان
همین حالا بخر >